Seznam chovatelských svazů u nás

Hanácká výstava psů 2013

Výstav psů se každoročně pořádá po celé České republice opravdu veliké množství. Jednou z velice oblíbených a hojně navštěvovaných, je například taktéž každoročně pořádaná Hanácká výstava psů.

Výstava se každoročně pořádá hned na začátku nového roku, přičemž tento rok probíhala od pátého do šestého ledna. Jednalo se celkově o osmé pokračování a tento rok se konalo na brněnském výstavišti v pavilonu pět. Tuto soutěž každoročně organizuje Moravskoslezský kynologický svaz. Soutěž se konalo každý rok v Olomouci, avšak tento rok se svaz rozhodl pro změnu, neboť brněnské výstaviště má lukrativnější, modernější a atraktivnější prostory.

Pokud se budete chtít dozvědět něco více o této každoročně pořádané hanácké výstavě, můžete se podívat na oficiální stránky soutěže, které naleznete na internetové adrese msks.cz. Pokud se tedy podíváte na tyto stránky, tak zde naleznete opravdu veliké množství informací.

Na levé straně stránek naleznete menu, které je rozděleno do mnoha přehledných kategorií, jako jsou například Dokumenty, Školení rozhodčích, Formuláře, Hanácká národní výstava psů a tak podobně.

Komentáře jsou uzavřeny.