Seznam chovatelských svazů u nás

Mezinárodní výstava psů Brno 2013

Výstav psů se v České republice koná každoročně veliké množství, a to jak lokálních, tak také mezinárodních. Informace o těchto soutěžích můžete najít například na internetu.

Společností, která sdružuje české chovatele psů a tak podobně, je například ČeskoMoravská Kynologická Unie. Pokud byste se chtěli dozvědět o této instituci dozvědět více, tak se můžete podívat na jejich oficiální stránky, které naleznete na internetové adrese cmku.cz.

Na těchto stránkách toho naleznete opravdu. Jedná se například o podmínky pro získání různých šampionátů, dále třeba o historii kynologie v České republice a spoustu dalších zajímavých informací.

Dočtete se zde také o všech v České republice, ale i v zahraničí pořádaných soutěží a výstav psů. Pokud se na stránkách podíváte do kategorie Výstavy (naleznete ji v levém menu), tak se Vám zde zobrazí všechny chystané a pořádané výstavy. Jednou z velice očekávaných výstav je například právě Mezinárodní výstava psů DUO Cacib v Brně.

Výstava se koná v termínu od druhého do třetího února 2013. Pokud se chcete o soutěži dozvědět více informací, tak se můžete podívat na oficiální stránky tohoto projektu, které naleznete na adrese duocacib.cz.

Komentáře jsou uzavřeny.